LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA. POMOŻESZ ?

PL 36 1750 0012 0000 0000 3410 9311

BIC (Swift): RCBWPLPW

Jesteśmy ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO

KRS: 0000400810

Podaruj nam 1% podatku

Po raz 3 na Gorzowskich błoniach nad Wartą, a po raz 7 w ogóle, w niedzielę 26 sierpnia spotkaliśmy się z wami na Animalia 2018.

To już prawie tradycja, że w Gorzowie na koniec lata swoje święto mają zwierzoluby i wolontariusze naszej Fundacji. I tym razem była MOC. Nie brakowało atrakcji na scenie i poza nią. Były słodkości i pyszności dla psiaków i ich opiekunów. Było malowanie, rysowanie, rzucanie (do puszek), kręcenie (MOPSiK-owym kołem fortuny), reanimowanie (psiego fantoma). Atrakcjom nie było końca. Nowością w tym roku były stoiska Lubuskich pszczelarzy, którzy udowadniali (skutecznie), że pszczoły sa nam do życia NIEZBĘDNE.

Na scenie gościliśmy samych przyjaciół Fundacji: KS Mirage, KoY, Forbidden Souls i Przemek Raminiak Quartet. Była też wspólna zabawa ZUBMA DANCE prowadzona przez Martę Pastuszko.

Podczas tegorocznych ANIMALIÓW udało sie zebrać kwotę 3 113.75 zł oraz 1 300.00 zł w MOPSiK-owym kole fortuny - WOW. Jesteście WIELCY !!! A to jeszcze nie wszystko... Gorzowska rękodzielniczka Grażyna Nawrocka przekazała połowę kwoty ze sprzedaży ceramiki. Na konto ANACONDY wpłynęło aż 520 zł !!! - DZIĘKUJEMY !!!

W tym miejscu podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, sponsorów (Nesdent Ortodoncja Stomatologia, MCK Gorzów, Ośrodek Sportu i Rekreacji), naszych partnerów (Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, LARW : Lubuski Ambulans Ratownictwa Weterynaryjnego, Psiasteczka od Dagi), artystów no i oczywiście WAS - uczestników imprezy.

Zapraszamy do oglądania naszego albumu i do zobaczenia za rok

Prosimy o wsparcie

 

Pomagają nam...

Biuro Rachunkowe Renata Kumor
księgowość fundacji i stowarzyszeń
tel. 726-130-006
e-mail: renatakumor.br@gmail.com

Darmowe rozliczenie PIT
możliwe jest dzięki firmie
PITax.pl Łatwe podatki


Testament Kochanego Psa

Ludzie, nim odejdą zapisują w testamencie swój dom i wszystko co mają, tym którzy zostają. Gdybym mógł swoimi łapkami zrobić tak samo, moja Ostatnia Wola wyglądałaby tak:

  • mój szczęśliwy dom
  • moją miseczkę i posłanie
  • kolana, na których kładę głowę
  • ręce, które głaszczą
  • głos, który mnie woła
  • serce, które mnie kocha

zapisuję w Ostatniej Woli głodnemu, chudemu, smutnemu przerażonemu Psu w Potrzebie.
Kochany Człowieku! Twoja miłość to wszystko co mam, więc gdy odejdę nie mów "już nigdy nie pokocham innego psa" lecz wypełnij mój Testament i daj wszystko co miałem komuś, kto tego bardzo potrzebuje.

Twój Pies

Nasza gazetka...

Gazetka

Zapraszamy do lektury

MOPSIK

mopsik

www.mopsik.org

Bazarek ANACONDY

mopsik

Zapraszamy !!!

Wieści z nowych domów

mopsik

Wieści z nowych domów