• FaniMani.pl
  • ANIMALIA 2016
  • Nowe konto Fundacji
  • 1%
Previous Next

Zostań wolontariuszem ANACONDY

Kochani!!

Wraz z wiosną przyszła pora na świeży powiew w fundacyjnym wolontariacie :) Gorąco poszukiwani sympatyczni, empatyczni, energiczni i chętni do działania ludzie, którzy chcą zasilić nasze szeregi!! Już od dawna chcesz pomagać a los zwierząt nie jest Ci obojętny? Jest tak wiele opcji, by to zrobić. Dołącz do nas!!! :) Nie ważne ile masz lat i czym zajmujesz się na codzień. Jesteśmy ludzmi w róznym wieku, którzy całkiem normalnie pracuja, uczą się, mają rodziny i wiele pozafundacyjnych obowiązków - wszystko jest do pogodzenia a satysfakcja z wolontariatu nieporównywalna z niczym innym :)

Możesz być na przykład domem tymczasowym. Do tego nie trzeba wiele. Wystarczy serce i skrawek podłogi. To naprawdę dobra opcja, jeżeli na stałe zwierzaka mieć nie możesz lub chcesz po prostu sprawdzić jak by to było z czworonożnym członkiem rodziny. Masz własne, kochane zwierzaki i nie widzisz poza nimi świata? Daj szanse tym niechcianym na poznanie człowieka z tej pozytywnej strony. To Ty mozesz być dla nich ostatnią deską ratunku! Masz dzieci i obawiasz się, że zwierzak w domu to zły pomysł? Nic bardziej mylnego. Wypróbuj to cudowne połączenie, naucz swoje dziecko miłości do zwierząt :) Nasze domy tymczasowe mają z nami staly kontakt i mogą liczyć na naszą pomoc w każdej chwili. Dobry dom tymczasowy to skarb i my to wiemy!

Możesz też włączyć się w pomoc w inny sposób. Telefon fundacyjny rzadko milczy - zwierzak biegający po ulicach, pies na łańcuchu, kociaki wyrzucone jak śmieci lub po prostu stworzenie, które nie jest już nikomu potrzebne.. Chcielibyśmy móc być wszędzie, gdzie jest taka konieczność, ale nie zawsze jest to możliwe. Jesteśmy tylko ludzmi i nasze możliwości tez mają swoje granice. Ty możesz te granice poszerzyć. Możesz brać czynny udział w interwencjach, pomagać w zabezpieczaniu bezdomnych zwierząt, ratować z nami te pokrzywdzone przez człowieka.Często życie zwierzaka leży w naszych rękach. Chcesz mieć na to wpływ?

Nie zapłacimy Ci, ale satysfakcja jest warta więcej niż wszystkie pieniądze tego świata. Podkreślamy, że użyte w poście fotki pochodzą z naszych domów tymczasowych :)

Jesteś tam? Czujesz, że szukamy wlaśnie Ciebie? Daj nam znać! Czekamy z niecierpliwością właśnie na Ciebie nowy wolontariuszu!! :) Zadzwoń, napisz..odezwij się..

667 969 456 - Jola

518 224 544 - Agnieszka

508 334 418 - Danka

white_star.png

POMAGAJ

 

white_star.png

NASZA GAZETKA

 

white_star.png

INFO

 

Darmowe rozliczenie PIT
możliwe jest dzięki firmie
PITax.pl Łatwe podatki

 

 

UBEZPIECZA NAS

white_important.png

DOŁĄCZYLIŚMY DO PROGRAMU MOPSiK

white_info.png

LICZNIK ODWIEDZIN

354203
DzisiajDzisiaj142
WczorajWczoraj127
W tym tygodniuW tym tygodniu821
W tym miesiacuW tym miesiacu4166
Od poczatkuOd poczatku354203