Przyjaciele fundacji

Uśmiech lek. wet. Daniel Figiel

Przyjaciel ANACONDY, przyjaciel i specjalista od wszystkich psów i kotów. Kocurek Mori - wychudzony, wyniszczony chorobą, żyje dzięki doktorowi Danielowi. Koteczka Gwiazdeczka z ogromnymi nadżerkami w jamie ustnej, choroba immunologiczna - rokowania kiepskie. Dzięki doktorowi Danielowi ma się świetnie. Pieskowi Krecikowi w chodzeniu przeszkadzał ogromny guz. Stary pies - po co ryzykować i wydawać pieniądze? Dzięki doktorowi Danielowi Krecik odmłodniał o parę lat i cieszy się życiem. Nie sposób wymienić, czy chociażby policzyć ile razy doktor Daniel Figiel uratował psie, kocie życie, kiedy inni mówili: to już koniec! Polecamy z całego serca Lecznicę w Barlinku!

Uśmiech
Fundacja Przyjaciele Czterech Łap. Co robi?

1. Niesie pomoc porzuconym i krzywdzonym zwierzętom.

2. Udziela pomocy placówkom niosącym pomoc zwierzętom bezdomnym.

3. Wspiera wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt.

4. Ochrona środowiska i ochrona zwierząt.

5. Integracja społeczności lokalnej wokół zagadnienia ochrony praw zwierząt.

Uśmiech  Agnieszka Kopaczyńska-Moskaluk

Agnieszka, która zawsze jest na PLUS! Uśmiechnięta i zbzikowana na punkcie zwierząt, pomaga ANACONDZIE na maxa. Dzięki Twojemu wsparciu Agnieszko, udaje się nam robić wielkie rzeczy. Dzień Kota, czy Dzień Vege nie byłyby tak spektakularne bez  Ciebie. DZIĘKUJEMY, że jesteś z nami - TY i Twoje RADIO, RADIO PLUS Gorzów oczywiście