Na telefon interwencyjny odebraliśmy zgłoszenie a właściwie prośbę o pomoc od starszych ludzi, których przytłoczyła sytuacja na na ich posesji. Od lat dokarmiali wiejskie koty, z każdym rokiem kotów przychodziło coraz więcej a im lat nie ubywało... Teraz w obejściu i w domu żyje 39 kotów !!! Brakuje sił i środków, koty chorują a leczenie kosztuje i niełatwo starszym ludziom dojechać z wioski do lecznicy.

Chociaż toniemy w długach :( nie pozostawimy kotów bez pomocy!!! Nie pozostawimy też opiekunów bez wsparcia!

Koty, które dziś zastaliśmy nie wyglądały dobrze. Część z nich, mimo dokarmiania jest mocno wychudzona, z objawami kociego kataru, biegunki, świerzbowca usznego. Niektóre są niepełnosprawne, inne niedowidzące. Spora grupa wśród nich to koty starsze, ale są też ok. półroczne maluchy. Wszystkie bez wyjątku wymagają leczenia w mniejszym lub większym zakresie.

Koszty leczenia będą ogromne, choć większość kotek jest już wysterylizowana, gorzej sytuacja wygląda z kocurkami. Każdy z kotów na czas leczenia potrzebuje DOMU TYMCZASOWEGO. Większość z nich powinna po leczeniu znaleźć miejsce, może własnie w Twoim sercu i domu. Powrót w tak duże skupisko zniweczy efekty leczenia. Pierwsze 6 kotów już zabraliśmy (pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne, świerzbowiec uszny, powiększone węzły chłonne, wodnista i cuchnąca biegunka, stany zapalne jamy ustnej i dziąseł - zęby w fatalnym stanie, część do usunięcia, odwodnienie). Dwa zostały w szpitalu w Psichodnia, cztery leczone są w domu tymczasowym. Po wyleczeniu będziemy ogłaszać je do adopcji.

Zwracamy się do przyjaciół zwierząt i ludzi dobrej woli o wszechstronną pomoc. Tylko razem możemy zdziałać dużo więcej w tej sprawie. Tel. informacyjne 518 224 544 lub 667 969 456.

Wpłaty można kierować na konto: FUNDACJA OBRONY PRAW ZWIERZĄT ANACONDA
66-400 GORZÓW UL ŁOKIETKA 28
Raiffeisen POLBANK
PL 36 1750 0012 0000 0000 3410 9311
BIC/Swift: RCBWPLPW
W TYTULE: 39 KOTÓW
KONTO NA PAYPAL : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zbiórka online: www.ratujemyzwierzaki.pl

Prosimy o wsparcie