DORKA WYPADŁA Z 9 PIĘTRA!!!

Rozcięta górna warga, krwawienie z nosa, liczne stłuczenia, szok pourazowy - ALE ŻYJE! Ta drobniutka koteczka przeżyła upadek z 9 piętra! Brak wyobraźni poprzednich opiekunów mógł się dla Dorki skończyć znacznie tragiczniej. W lecznicy została dokładnie przebadana. Doba obserwacji, usg brzucha, prześwietlenie klatki piersiowej i wszystkich kończyn nie wykazały żadnych poważnych obrażeń.

Koteczka obecnie przebywa pod troskliwą opieką Joli i Piotra. Rany się goją, kicia wraca do zdrowia. Już szukamy dla niej kochającego, bezpiecznego domku oraz zbieramy pieniądze na opłacenie wykonanych badań.

Kontakt w sprawie adopcji, Jola tel. 667 969 456.

Prosimy dorzućcie coś na fundacyjne konto z dopiskiem „DORKA”

NORDEA BP S.A.
PL38144012860000000015546287