LECZENIE ELFIKA POTRWA NAWET KILKA MIESIĘCY..
Długo wyczekiwane aktualne foto Elfika. No cóż nie wygląda on jeszcze najlepiej ale weterynarze mówili, że leczenie potrwa nawet kilka miesięcy.
"Dr. Paweł potwierdził ze to ropowica - powikłania bakteryjne świerzbowca jeszcze dziad siedzi na naszym Elfiku , ale jest co raz lepiej.Dostał kolejne antybiotyki , zastrzyk wzmacniający i płyn do smarowania(w prezencie od doktora). Co tydzień mamy przychodzić na kontrol , nadal będzie kąpany w specjalnym szamponie. Dr powiedział że jeszcze długa droga przed nami jakieś 3 m-c leczenia , ale jak na taki stan jego zdrowia jego wola życia jest niesamowita. Ciągle mruczy i chce być przytulany.Wszystko idzie ku lepszemu. Dr jeszcze powiedział ,że w takim stanie to jeszcze nie widział kota . Figa w porównaniu do niego to pestka była.Trzymajcie kciuki za Elfika i niech go ktoś dojrzy ,zeby dać mu dom stały."

PROSIMY O DALSZE WSPARCIE NA JEGO LECZENIE
Konto Fundacji: