JARMARK BOŻONARODZENIOWY 19-20 grudnia 2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w przedświąteczny weekend nasze anacondowe stoisko na Placu Katedralnym. Dzięki Wam uzbieraliśmy 2 065,36 zł. Pieniądze te przeznaczymy na leczenie chorych bezdomnych psów i kotów.

Cieszymy się, że wzięliście udział w naszej zabawie fantowej, gdzie do wylosowania były wspaniałe maskotki podarowane Fundacji przez uczniów gorzowskich szkół podstawowych. Dziękujemy:

- Milenie za wspaniałe pierniki – pyszne i kolorowe,

- pani Katarzynie Błoch za przepiękne kartki okolicznościowe,

- pani Grażynie za ceramikę.

Szczególne podziękowania składamy sieci księgarń TAK CZYTAM, której sklep mieści się przy ulicy Sikorskiego 106. Dziękujemy za kolorowe bajeczki i kolorowanki. Dziękujemy również wolontariuszom Anacondy za zorganizowanie i obsługę stoiska!

Wszystkim życzmy zdrowych i wesołych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!