PRZYTUL ZWIERZAKA

IDZIE WIOSNA! Każdemu z nas przyda się fajna koszulka, a każdemu ze zwierzaków, podopiecznych Fundacji ANACONDA przyda się miska wypełniona jedzeniem oraz opieka weterynaryjna. Co łączy koszulkę i nasze zwierzaki?

Akcja PRZYTUL ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA organizowana przez Fundację Obrony Praw Zwierząt ANACONDA we współpracy z MojaKampania.pl

PRZYŁĄCZ SIĘ

A najlepiej odwiedź obydwie strony akcji Śmiech

CEL AKCJI: Zakup karmy / opieka weterynaryjna dla psów i kotów, podopiecznych Fundacji ANACONDA

POMAGAJ NA DWA SPOSOBY:

1. KUP KOSZULKĘ LUB TORBĘ Z NASZYM NADRUKIEM - Każda kupiona koszulka lub torba pozwoli na zakup karmy lub leczenie dla naszych psów i kotów
  2. WYPROMUJ AKCJĘ WŚRÓD ZNAJOMYCH - Udostępnij informacje o akcji na swojej osi czasu na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Zachęć znajomych do wsparcia zwierzaków ze schroniska i propagowania idei pomocy.

MOJAKAMPANIA.PL
NADRUKI, KTÓRE DZIAŁAJĄ.