Dom tymczasowy

Zastanawiasz się czasem, jak to jest, mieć kota lub psa?  Chciałbyś spróbować, ale nie jesteś pewien, czy sprawdzisz się jako opiekun?  Jest na to dobry sposób.  DOM TYMCZASOWY.

Głównym celem Fundacji Obrony Praw Zwierząt ANACONDA jest ratowanie zwierząt porzuconych, chorych, zaniedbanych i maltretowanych.  Właśnie dla Nich potrzebujemy  bezpiecznych miejsc, w których będą mogły spokojnie czekać na adopcję. Twój dom może być taką przystanią, w dalszej drodze skrzywdzonych psów i kotów.

Fundacja zapewnia wyżywienie, opiekę weterynaryjną oraz inne potrzeby swoich podopiecznych.

Opiekunom tymczasowym służymy radą i pomocą. Możesz na nas liczyć!

Wahasz się? Masz pytania?- Skontaktuj się z nami.