Telefon kontaktowy: 518 224 544

Chanel to cudowna około dwuletnia suczka. Jest odrobaczona, zaszczepiona a także wysterylizowana. Jak widać na zdjęciach, jest to pies w typie teriera i ma wiele zachowań cechujących tę rasę. Przede wszystkim jest bardzo energiczna, skoczna, uwielbia się bawić, szczególnie aportować, sprawdzi się także w psich sportach- to inteligentna dziewczyna. Potrzebuje długich spacerów, uwielbia węszyć. Niestety nauka chodzenia na smyczy jeszcze przed nią, potrafi mocno pociągnąć gdy napotka kota lub zwierzynę. Zdarza jej się za nimi pobiec, nie można spuścić Chanel z oczu. Początkowo spacery na otwartej przestrzeni tylko na smyczy lub lince treningowej.

Kotów nie toleruje. Z innymi psami w większości, ma pozytywne kontakty. W głowie jej zabawa ale potrafi być dominująca i pamiętliwa. Bywa zadziorą. W stosunku do ludzi jest bardzo dobrze nastawiona, nie wykazuje agresji, lubi być głaskana, dobrze czuje się w towarzystwie człowieka. Dotychczas mieszkała na dworze, w kojcu, aktualnie przebywa w hoteliku w woj. lubuskim w okolicach Międzyrzecza. Prawie całe dnie spędza na podwórku i jest z tego zadowolona. Oczywiście może zamieszkać także w mieszkaniu, jeśli jest wybiegana i zmęczona, odpoczywa i jest grzeczna.Zachowuje czystość. Jest to bardzo mądra i wesoła psina, dobrze nastawiona na pracę z człowiekiem. Zna podstawowe komendy. Reaguje na imię.

Wymagana wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy z fundacją Anaconda. Prosimy o przemyślane telefony.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie ankiety https://goo.gl/forms/OTPMJfYg94z6Pt283

Chryziu

Telefon kontaktowy: 667 969 456

Jest młodym i energicznym kotkiem, stale chce się bawić, skacze na kotkę. Ciągła izolacja młodego kociaka źle wpływa na jego psychikę. Kotek jest czysty, odrobaczony i zaszczepiony, ma ok. 6 m-cy.

Thelma i Louise

Telefon kontaktowy: 667 969 456 lub 691 504 333

Dwie ok. 9 mies. bliźniaczo podobne do siebie siostrzyczki. Wesołe, trochę szalone :), cudowne, łagodne, przyjazne, tolerują inne koty. Odpchlone, odrobaczone i wykastrowane.

Bogusia

Telefon kontaktowy: 667 985 709 (prosimy dzwonić po godzinie 15)

Roczna kotka szuka wymarzonego domu. Koteczka jest bardzo delikatna i wrażliwa. Wybiera sobie ukochanego domownika i okazuje mu swoją miłość. Dobrze dogaduje się z innymi kotami.

Prosimy o wsparcie