PILNE!! SUNIA Z NOWOTWOREM, POWINNA BYĆ JAK NAJSZYBCIEJ OPEROWANA BO CIERPI. KTO POMOŻE?? PROSIMY O GROSIK WSPARCIA NA JEJ RATUNEK!! UDOSTĘPNIAJCIE!!

"O pomoc poprosiła nas pani, której nie stać finansowo na ratowanie swojej wiernej towarzyszki Koko. Sunia ma już dziewięć lat, ale dziarsko się trzyma, ma też, o dziwo, bardzo dobre wyniki, które kwalifikują ją na operację nowotworu sutka Czas nagli, bo wyniki mogą w każdej chwili zacząć
się zmieniać na gorsze...Najlepiej byłoby operować od razu po Nowym Roku. Prosimy o grosik lub więcej  na pilną operację tego fantastycznego wesołego futrzaka!"

DOPISEK "SUNIA Z NOWOTWOREM"
Konto Fundacji:
Fundacja Obrony Praw Zwierząt Anaconda