Po raz 3 na Gorzowskich błoniach nad Wartą, a po raz 7 w ogóle, w niedzielę 26 sierpnia spotkaliśmy się z wami na Animalia 2018.

To już prawie tradycja, że w Gorzowie na koniec lata swoje święto mają zwierzoluby i wolontariusze naszej Fundacji. I tym razem była MOC. Nie brakowało atrakcji na scenie i poza nią. Były słodkości i pyszności dla psiaków i ich opiekunów. Było malowanie, rysowanie, rzucanie (do puszek), kręcenie (MOPSiK-owym kołem fortuny), reanimowanie (psiego fantoma). Atrakcjom nie było końca. Nowością w tym roku były stoiska Lubuskich pszczelarzy, którzy udowadniali (skutecznie), że pszczoły sa nam do życia NIEZBĘDNE.

Na scenie gościliśmy samych przyjaciół Fundacji: KS Mirage, KoY, Forbidden Souls i Przemek Raminiak Quartet. Była też wspólna zabawa ZUBMA DANCE prowadzona przez Martę Pastuszko.

Podczas tegorocznych ANIMALIÓW udało sie zebrać kwotę 3 113.75 zł oraz 1 300.00 zł w MOPSiK-owym kole fortuny - WOW. Jesteście WIELCY !!! A to jeszcze nie wszystko... Gorzowska rękodzielniczka Grażyna Nawrocka przekazała połowę kwoty ze sprzedaży ceramiki. Na konto ANACONDY wpłynęło aż 520 zł !!! - DZIĘKUJEMY !!!

W tym miejscu podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, sponsorów (Nesdent Ortodoncja Stomatologia, MCK Gorzów, Ośrodek Sportu i Rekreacji), naszych partnerów (Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, LARW : Lubuski Ambulans Ratownictwa Weterynaryjnego, Psiasteczka od Dagi), artystów no i oczywiście WAS - uczestników imprezy.

Zapraszamy do oglądania naszego albumu i do zobaczenia za rok

Prosimy o wsparcie