Wspaniali ludzie, smaczne jedzenie, świetna zabawa-  tak najkrócej można powiedzieć o Dniu Vege, zorganizowanym przez naszą fundację. Wybornym gazpacho w niedzielne popołudnie częstowali Aneta i Jasiek Kuroniowie. Siekali, miksowali, doprawiali, a przy tym odpowiadali na pytania zaciekawionych smakoszy. Kolorowe i pyszne były także warzywne pasty, przygotowane przez Jolę i Piotra - wolontariuszy fundacji „Przyjaciele Czterech Łap” (przepisy już wkrótce na naszej stronie).  A dla miłośników czegoś nietypowego, były pokrzywy i inne chwasty czyli „Dzika Kuchnia”.

Imprezę rewelacyjnie prowadziła Agnieszka Kopaczyńska - Moskaluk z Radia Plus Gorzów. Stworzyła ciepłą, przyjazną atmosferę. Bawiliśmy się świetnie. Grali i śpiewali uczniowie gorzowskich szkół, znany już Majos oraz gość z Piaseczna Michał Kisielewski czyli Kolorofonia. Dużo zabawy i przyjemności dla podniebienia w jednym celu. Zbieramy pieniądze na ratowanie psów i kotów. Aneta i Jasiek Kuroniowie gorąco zachęcali do pomocy krzywdzonym zwierzętom. Opowiedzieli historie swoich psinek. Jedną z nich – Frygę adoptowali właśnie z „Anacondy”. Dzień Vege mogliśmy zorganizować  tylko dzięki pomocy wielu osób. Lista jest BARDZO długa: sponsorzy, wolontariusze, osoby przychylne nam w mediach, różnych urzędach i instytucjach.

Jesteśmy szczęśliwi, że mamy TYLU PRZYJACIÓŁ! DZIĘKUJEMY WAM

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji...