Większość z Was doskonale wie ile kosztuje leczenie zwierząt. Chcielibyśmy jednak uświadomić Wam jakie koszty leczenia miesięcznie ponosi Fundacja. To nie są "tylko" sterylizacje, ale też leczenie zwierząt. Bywają to skomplikowane złamania i inne urazy po wypadkach, gdzie operacje kosztują ponad 1000 zł. Często pod opiekę fundacji trafiają maleńkie kocięta, których leczenie jest kosztowne i długotrwałe. Przedstawiamy faktury z lecznicy weterynaryjnej. To są niecałe 2 miesiące!
Pieniądze na opłacenie leczenia zwierząt pochodzą od Was - darczyńców!
Wydatki Fundacji to również:
opieka - bywa, że potrzeba opłacić pobyt zwierzaka w hoteliku;
karma - często specjalistyczna dla chorujących zwierząt lub mleko dla kociąt;
transport - czasem idealny dom znajduje się wiele kilometrów od Gorzowa.
Niestety to wszystko kosztuje. Jesteśmy bardzo wdzięczni Tym, którzy deklarują regularne wpłaty. Deklaracje pomagają zaplanować wydatki, przez co są bardziej racjonalne. Jesteśmy wdzięczni Tym, którzy biorą udział w akcjach, wpłacając tyle ile mogą w danym momencie. Wszystkie środki pozyskane od Was, naszych darczyńców pozwalają wyciągnąć naszych podopiecznych z niedoli, do jakiej my ludzie je doprowadziliśmy.